Eşim erken boşalıyor, ne yapabiliriz?

Erkekler konu cinsel bir sorun olduğunda ciddi sıkıntıya girerler ve mecbur kalıncaya kadar yardım aramayı düşünmeyebilirler. Bu nedenlerle sonu boşanmaya kadar gidebilen evlilik sorunlarının bir bölümünde erken boşalma rol oynar. Bu öykülerde kadın eşini çok uyarmış ve eş bu duruma duyarsız kalmıştır. Yani evliliğin bitmesine en az erken boşalma kadar, yardım aramama ve bu konudaki duyarsızlık algısı neden olmuştur.

Erken boşalan bir eşi tedaviye ikna yolları

  • Eşinize bu konuda rahatlatıcı bir destek konuşması yapın ve ERKEN BOŞALMA tedavisi için uzman bir terapiste başvurun.
  • Seks aralığınız çoksa ve eşiniz mastürbasyonda yapmıyorsa, erken boşalma tetiklenir ya da şiddetlenir. Bu durumu göz önüne alın.
  • Eşinize karşı bu durumu farkında olmadan bir silah gibi kullanıyor olabilirsiniz. (Bir erkeği bitirmek istiyorsanız onun cinsel ilşkisini yargılayın) O nedenle önc eleştiri yapmadan yapıcı olun ve bir uzmana gitme konusunda ikna edin
  • Sizin orgazm olamama nedeniniz bir tek eşinizin erken boşalmasına bağlı olmayabilir. Kadınların önemli bir kısmı süreden bağımsız olarak vajinal orgazm olamazlar.

 

www.erkenbosalmasorunu.net  sitemiz tamamen erken boşalma ile ilgili içeriği ile sizleri aydınlatmak amacıyla hizmetinizdedir.